Hakkımızda

10 yıllık tecrübemizi sektörümüzde, Holly Chair markası altında birleştirdik. Başta masa ve sandalye ürünlerinin perakende ticareti ile başladığımız bu yolculukta; imalat, ihracat, toptan ve proje bazlı çalışmalarla devam etmekteyiz.

Şirket kültürümüzü; insan haklarına saygı, doğaya saygı ve sosyal sorumluluk bilinci ile inovatif bir şekilde geliştirmiş olmakla birlikte, lokal olandan global olana doğru emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Firma prensibimiz; müşteri odaklı satış teknikleri ile müşterilerimizin istediği ürünleri maksimum kalitede ve minimum maliyet ile imal ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

İş arkadaşlarımıza karşı prensibimiz: Çalışma koşul ve alanları, onların fikir ve ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenmiştir. Güncel olarak fikir ve geri bildirimleri takip edilerek kurum içi memnuniyet maksimize edilmektedir.

Hedefimiz; dünya mobilya sektöründe, yurtiçi ve yurtdışı tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını, en kaliteli ürünlerle, en hızlı teslim süresi içinde karşılamaktır.

Holly Chair Ailesi
holly chair